Kateřina Kasanová novou tváří veletrhu!


 
Kateřina Kasanová novou tváří veletrhu!

Další obdivuhodný vizuál od Make-up Institute Prague pro jarní veletrh Interbeauty Prague 2019 s novou tváří a to MISS CZECH REPUBLIC 2017 a Miss World Czech Republic 2018 Kateřinou Kasanovou je na světě!

Aktuální vizuál je inspirován nejnovějším světovým trendem a to jsou masivní, výrazné oči. Makeup artistka z Make-Up Institute Prague, Zuzana Buriánková, kombinovala umělé řasy i vlastní tvorbu ze zlaté fólie, aby docílila daného efektu. Zde pár typů pro ty, které by náš look inspiroval natolik, že by chtěli vyzkoušet jednotlivé kroky:

STEP BY STEP:

1) První přišly na řadu oční stíny. Zuzana aplikovala kombinaci žlutých, oranžových a hnědých odstínů. V případě takto barevných očních stínů je nutno využít kvalitních profesionálních pigmentovaných stínů. V našem případě se jedná o MUD a KRYOLAN oční stíny.

2) Je zapotřebí velmi zkušené ruky a stíny musí být jemně zapracovány v respektu přirozeného tvaru oka. Naším konceptem byl důraz na oči, což je aktuální trend a veškerá pozornost tedy směřovala k očím. První se musí aplikovat stíny a pak až lepit řasy, ne naopak. Nezbytné je také upravené obočí, pro náš look jsme jen rozčesali a zafixovali.

3) Makeup trik je v kombinaci lepení trsů, celistvých řas přes sebe. Pro efekt byly ze zlaté folie vystřiženy zlaté kousky, které nasadily danému looku zvýšený efekt. Při lepení je důležité mít přiotevřené oko, ne zavřené, aby se horní a spodní vrstvy neslepily.

4) TIP MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE: v případě lepení takto velkých řas je vhodné vyzkoušet si vše nanečisto bez lepení, jen přikládáním kousků na oko. Řasenka patří až nakonec. Je nezbytná, jelikož propojí přirozené řasy s umělými.

5) Samotný makeup byl velmi náročný na čas a na trpělivost. Modelka Kateřina Kasanová. Miss Czech Republic, to zvládla na jedničku a ani nemrkla :) Patří jí velký dík a je vidět, že je to profesionálka, jak má být.

6) Jednalo se o týmovou práci. Vlasy vytvářela úžasná Markéta Čistá. Hlavním efektem byl růžový pudrový sprej. Makeup artisté s kadeřníky musí často pracovat současně. Vyžadujete to zkušenosti a zdatnost.

7) Po očích přišel na řadu makeup. Modelka má dokonalou pleť, vizážistka pouze sjednotila a maximálně projasnila.

8) Rty byly poslední tečkou. Zvýraznění přirozeného tvaru a hotovo, můžeme fotit ;)

Foto: Nikola Šrajerová
Makeup: Zuzana Buriánková, Make-Up Institute Prague
Hair: Markéta Čistá
Model: Kateřina Kasanová, Miss Czech Republic 2017 a Miss World Czech Republic 2018
Produkce: Markéta Davidovich, Make-Up Institute Prague 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje