Doprovodný program veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa


 
Doprovodný program veletrhů Interbeauty Prague a World of Beauty & Spa

INTERBEAUTY PRAGUE JARO 2019
HALA 3

PÁTEK 15. 3. 2019
HALA 3

BEZPLATNÁ PREVENCE ZDRAVÍ
            Masérská škola REFIT (5A05)
– masáže zdarma
            KAPYDERM (3C15) – trichologické vyšetření vlasovou kamerou, vlasová poradna, terapie akné

MAKE-UP POINT – BEZPLATNÉ LÍČENÍ
            by Make-up Institute Prague (3A03)

modelaznehtu.cz
             Nehtová kreativní zóna (3B13) – aplikace CND Shellac – zdarma
             Profesionální zážitková SPA manikúra CUCCIO (3B13) – zdarma

HLAVNÍ PÓDIUM
HALA 3

Moderuje Aleš Lehký

9.15 9.30
Moderátor Aleš Lehký představí veletržní program dne.

9.30 10.00
ZLATÝ POHÁR 2019
veletrhu Interbeauty Prague / World of Beauty & Spa za inovativní kosmetický produkt, metodu a přístroj.
MODRÁ PLANETA 2019 veletrhu Interbeauty Prague / World of Beauty & Spa – plaketa za přírodní kosmetický produkt.

10.00 – 10.30
Módní trendy v manikúře. Jaro/léto 2019.
Petra Šimková

10.30 – 11.00
Nehtový workshop.
European Beauty Distribution a.s.

11.00 – 11.30
Rychlé salonní zdobení nehtů. Moderní gelové vitráže.

Jelena Alekseyeva - Lotyšsko

11.30 – 12.00
Jaro na nehtech. Akrylová floristika.

Inna Belych – Rusko

12.00 – 12.45
Svatba podle Lucid.

Lucie Lucid Sládečková předvede svatební líčení dle nejnovějších trendů.

13.00 – 14.00
Jaro v barvách lásky.

Kája Pavlíček představí nejnovější trendy v líčení a účesech na jaro/léto 2019.

14.00 – 14.30
Poznejte nové vítězky MISS CZECH REPUBLIC 2019.
Taťána Makarenko

14.30 – 15.00
DIPPING SYSTÉM - zpevnění přírodního nehtu bez použití UV/LED lampy.
Dita Fico

15.00 – 15.30
Nejmodernější materiály, které vám usnadni práci v salonu.

- kaučukové gely - modeláž bez pilování
- pokyAcryl gel
Mgr. Veronika Vitkovská, Unique Style s.r.o.

15.30 – 16.00
ZLATÉ RUCE ČECH 2019.

Vyhlášení výsledků soutěže.

16.00 – 17.00
Semifinále MAKE UP 2019.
Vyhlášení výsledků soutěže.

17.00 – 18.00
Bodyart Czech 2019 – malování na obličej a speciální efekty.
Prezentace soutěžících a vyhlášení výsledků.


SOUTĚŽE

9.00
16.00
Semifinále MAKE UP 2019
Semifinále o postup na 10. Mezinárodní mistrovství ČR MAKE UP 2019, téma Ultra violet“.
Odborný garant MUA studio.

9.00 – 15.00
ZLATÉ RUCE ČECH 2019

Profesionální nehtová soutěž.
Odborný garant Beauty Nails.

9.00 – 17.00
Bodyart Czech 2019

16. Mistrovství ČR v malování na téma „Elementy“.
Odborný garant Art Heaven.
 

SOBOTA 16. 3. 2019
HALA 3

BEZPLATNÁ PREVENCE ZDRAVÍ
            Masérská škola REFIT (5A05)
– masáže zdarma
            KAPYDERM (3C15) – trichologické vyšetření vlasovou kamerou, vlasová poradna, terapie akné

MAKE-UP POINT – BEZPLATNÉ LÍČENÍ
            by Make-up Institute Prague (3A03)

modelaznehtu.cz
             Nehtová kreativní zóna (3B13) – aplikace CND Shellac – zdarma
             Profesionální zážitková SPA manikúra CUCCIO (3B13) – zdarma

HLAVNÍ PÓDIUM
HALA 3

Moderuje Aleš Lehký

9.30 – 9.45
Moderátor Aleš Lehký představí veletržní program dne.

9.45 – 10.00
Zahájení soutěže Barber Battle

10.00 – 10.55
Představení soutěžících a start 1. Soutěžní kategorie - klasický střih (40min)

11.00 – 12.00
Představení soutěžících a start 2. Kategorie - Ladies Barber battle (40 min)

12.00 – 12.25
Představení soutěžících a start 3. Kategorie - Fade na čas (20 min)

12.40 – 13.30
Představení soutěžících a start 4. Kategorie - Freestyle haircut (50 min)

13.45 – 14.00
Vyhlášení výherců a postupujících do 5. Kategorie

14.00 – 15.00 
MAKE UP 2019
Vyhlášení výsledků soutěže a slavnostní show.

15.00 – 16.00
BARBER BATTLE 2019

Vyhlášení výsledků soutěže.

16.00 – 16.45
CZECH NAIL CUP 2019

Vyhlášení výsledků soutěže v nehtovém designu a Nail Artu.

16.45 17.45 
BodyArt Czech 2019
Vyhlášení výsledků soutěže a slavnostní show.


SOUTĚŽE

10.00 14.00
MAKE UP 2019

10. Mezinárodní mistrovství České republiky s postupem na „International Masters´Award Make-up 2019“ v Mnichově, téma Ultra violet“.
Odborný garant MUA studio.

9.00 – 16.00 
CZECH NAIL CUP 2019
Profesionální soutěž v nehtovém designu a Nail Artu.
Odborný garant Unique Style.

9.00 16.00
BodyArt Czech 2019
16. Mistrovství ČR v malování na téma „Elementy“.
Odborný garant Art Heaven.

10.00 17.00
BARBER BATTLE 2019
2. ročník holičské soutěže v ČR
 

WORLD OF BEAUTY & SPA JARO 2019
HALA 5

PÁTEK 15. 3. 2019
HLAVNÍ PÓDIUM

HALA 5
Moderuje Romana Navarová

09.00 – NAILPROCZECH 2019 – zahájení soutěže – www.nailproczech.com
09.00 – Microblading – zahájení soutěže
10.05 – Špendlení juniorů na živý model – „Róba na červený koberec” – www.sacr.eu
10.15 – Pro sdružení Labyrint – charitativní vystoupení – www.labyrintbrno.cz
10.25 – Vladimír Mazal: Ájurvédská masáž plosek nohou tibetskou miskou – www.ajurv.cz
10.45 – Kadeřnické učiliště Praha 8 a Jan Cigánik: „Na vlnách času” – www.souhair.cz
11.05 – Finalisté soutěže Diamond Fashion Designer 2019 – www.comoramody.cz
11.15 – For Life & Madaga Europe: Ochranné bariérové systémy – www.forlifemadaga.com
11.35 – Slaměnková péče – omlazení, hydratace pleti, liftingová péče – exkluzivní ošetření pro kosmetická
               a wellness centra PhDr. Hana Yasminka Šimčíková – www.Yasminka.cz
12.00 – Jan Špilar: Lapidárium (kadeřnické vystoupení) – www.strihorukyedward.com
12.15 – Scarlett Fashion Show – www.tvarscarlett.cz
12.25 – Anna Menzelová: Jak se kvalifikovat na Mistrovství Make-up ČR? – www.uniek.cz
12.30 – Pavel Bauer: Vyhlášení 3. ročníku „Face Airbrush Make up Open 2019” – Dinair hlavní partner soutěže
               CIT – www.PavelBauer.cz
12.45 – Módní přehlídka – kolekce mladých módních tvůrců VOŠ – www.vosonspso.cz
12.55 – Gernétic „Gurmánské kosmetické menu á la GERnétic podle kuchaře Ondřeje Slaniny a kosmetičky
               Aleny Kimlové” – www.gernetic.cz
13.25 – Prezentace špendlení juniorů na živý model – „Róba na červený koberec“
13.30 – Pavel Bauer: CREATIVE IMAGE TEAM 2019 – „REBEL CHIC” – zahájení týmové soutěže – účesy.
               Hlavní partneři: Dinair, For Life & Madaga, Alpo, SpaRitual, Keenwell
14.15 – Špendlení juniorů na živý model – „Róba na červený koberec“ – vyhlášení vítězů
14.20 – Enii nails: Novinky – www.enii-nails.cz
14.30 – Pavel Bauer: CREATIVE IMAGE TEAM 2019 – líčení – www.CreativeImageTeam.cz
15.15 – Módní přehlídka (Pavel Bauer a Romana Topinková) – www.RomanaTopinkova.cz
15.25 – Tana Cosmetics – Black & White make-up – www.IPmakeup.com/tana-cosmetics
15.40 – Pavel Bauer: CREATIVE IMAGE TEAM 2019 – vyhlášení výsledků
15.50 – Scarlett Fashion Show – www.tvarscarlett.cz  www.smallbigshop.cz
16.00 – Beauty Nails and Lashes: Andrea Garcia Boskovičová, Euro Touch:
               Nové trendy v permanentním make-upu rtů
16.30 – Microblading – vyhlášení vítězů, udělování cen
 

SOBOTA 16. 3. 2019
HLAVNÍ PÓDIUM
HALA 5

Moderuje Romana Navarová

09.00 – NAILPROCZECH 2019 – zahájení soutěže – www.nailproczech.com
09.00 – Gold Lashes 2019 – Soutěž v prodlužování řas – zahájení soutěže 
10.00 – Juniorský NAIL ART, BODY ART – „Moulin Rouge”
10.00 – Finále juniorské soutěže – účesová tvorba: „Moulin Rouge ” – www.kalibrcup.cz
10.20 – ICN Beauty & Fitness Cup 2019 – www.natural-sport.cz
11.20 – Finále juniorské soutěže – MAKE-UP: „Moulin Rouge” – www.kalibrcup.cz
11.20 – Prezentace účesů juniorů KALIBR CUP, téma: „Moulin Rouge”
11.30 – Přehlídka Fashion Island s modelkami a vítězkami Miss z České republiky
               i Slovenska
 – www.fashionisland.cz
12.00 – Slaměnková péče – omlazení, hydratace pleti, liftingová péče – exkluzivní ošetření pro kosmetická
               a wellness centra PhDr. Hana Yasminka Šimčíková – www.Yasminka.cz
12.30 – Tana Cosmetics Black & White make-up – www.IPmakeup.com/tana-cosmetics
12.50 – Prezentace MAKE-UPU juniorů KALIBR CUP, téma: „Moulin Rouge”
13.00 – ICN Beauty & Fitness Cup 2019 – FINÁLE – www.natural-sport.cz
13.30 – „Přehlídka svatebních a společenských šatů” www.satyprotebe.cz – www.CeskeModelky.cz
13.50 – Vyhlášení výsledků: účesová tvorba, MAKE-UP, BODYART, NAIL ART
14.00 – Štěpánka Podroužková: Fotomake-up 2019 – „GLITTER & SHINE” – FOTOMAKEUP
15.15 – Křest nové odborné podologické knihy. Vydavatel: Jiří Vykydal, Odel Laboratories – www.odel.cz
15.30 – Vladimír Mazal: Ájurvédská masáž plosek nohou tibetskou miskou – www.ajurv.cz
15.50 – Fashion show Beauty Curves Models – www.bcm-models.cz
16.00 – Speciální omlazující ošetřeni pokožky obličeje a rtů procedurou BB GLOW.
             Ukázka od Danielle Happi – Rakousko
16.20 – Fashion show Beauty Curves Models – www.bcm-models.cz 
16.30 – Gold Lashes 2019 – Soutěž v prodlužování řas – vyhlášení vítězů
17.00 – NAILPROCZECH 2019 – udělování cen – www.nailproczech.com


DÁLE Z PROGRAMU VYBÍRÁME NA STÁNCÍCH VYSTAVOVATELŮ

Česká podiatrická společnost: Poradenství preventivní a rekondiční péče o nohu – www.podiatrie.cz
Tana Cosmetics: líčení Ilony Pavlatové – www.IPmakeup.com/tana-cosmetics
Yasmina Czech: destilace rostlin pro výrobu esencí – www.yasminka.cz
Stánek Žilní poradna: Informace o chronickém onemocnění CVD, 
k dispozici lékařské poradenství zdarma – www.zilniporadna.cz
 

ODBORNÝ PROGRAM – SALONEK S1

Vnitřní krása lifestyle přitažlivá a sebevědomá žena
NOVINKY A TRENDY
ze světa krásy, zdraví a skvělé kondice

Přednášející:
Petr Němec – N Medical, Mudr. Gréta Wholová - dermatolog, Huguette Marešová / problematika kůže /,
Simona Barbry – Life and Style Kouč, Paedr.Emilia Bury - finská přírodní celostní péče /vlasová diagnostika - nový obor preventivní medicíny/
Iveta Kochová – sportovní kouč, PROJEKT ZRALÁ ŽENA,
Libuše Říhová – představení projektu “Moje spokojené Já” a vyhlášení soutěže o poukaz v hodnotě 5000,- do HEDERA SPA CLINIC

PÁTEK  15. 3. 2019
10.30 – Workshopy pro SŠ:
Nové trendy v péči o pleť napříč generacemi
Jak se zorientovat v diagnostice pleti /SAM/
Vše co možná ještě nevíte o kyselině hyaluronové a nenapadlo Vás se zeptat
Přístrojová ošetření pleti v kombinaci s kosmetickými produkty na jednotlivé typy pleti
Proč je důležité si popovídat s klientkou před zahájením /jakékoliv / kosmetické procedury - ukázka indikačního dotazníku

Tématické přednášky
Přednášející:

14.00 – 14.30
Petr Němec – N Medical
Vše, co ještě nevíte o kyselině hyaluronové a nenapadlo Vás se zeptat.

14.30 – 15.00
PaeDr.Emilia Bury – Vlasová diagnostika - nový a rozvíjející se obor preventivní medicíny
Iveta Kochová – sportovní kouč, projekt "Zralá žena"

15.00 – 15.30
Simona Barbry – vnitřní krása, přitažlivá a sebevědomá žena v každém věku
Každý blok tématických přednášek dává posluchačům prostor k diskuzi a dotazům.

SOBOTA  16. 3. 2019
10.30 – Workshop České podiatrické společnosti – www.podiatrie.cz
 

ODBORNÝ PROGRAM – SALONEK S2

PÁTEK  15. 3. 2019
10.15 – Asociace pracovníků v regeneraci: „Nové trendy v regeneraci a wellness” letošní trendy
               v pohybových aktivitách, při koupání a stravování – www.aprcz.cz
11.10 – Vladimír Mazal: Ajurveda a masáže 
11.30 – Česká asociace saunerů: „Wellness trendy a zážitkové saunování” – www.sauneri.cz
12.15 – Hanna Maria: AROMATERAPIE DĚTSKÉ DUŠE, aneb vůně našeho dětství.
               Tvořivé míchání vůní z pohledu „vnitřního dítěte”. – www.tomexo.cz
13.45 – BiOrganica: Butterbean Organics pro zdravé opálení bez pigmentových skvrn
               a sluneční alergie – www.biorganica.cz
14.30 – Asociace českých aromaterapeutů – www.aromaterapie.cz
               Hana Vančurová: Stárnout voňavě a s grácií. Éterické oleje mohou hodně pomoci, mohou
               podpořit pocity, stimulovat a uvolnit naši mysl i tělo. Hodně můžeme ovlivnit sami – smát se, tančit,
               hodně pít vodu, správně dýchat, setkávat se s přáteli. O tom a dalším bude naše setkání
16.30 – Éminence Organic Skinc Care – zdravá profesionální bio kosmetika – www.eminence.cz

SOBOTA  16. 3. 2019
10.20 – „Proč jsme sem přišli, jak vše funguje, jaká je podstata našeho bytí, jak vše vyčíst z horoskopu,
               jak si pomocí bylin a životního stylu udržet co nejdéle své tělo i duši v kondici atp...
               (Milan Gelnar) – www.hvezdnoucestou.cz
11.45 – BiOrganica: Terapie Inlight na projevy hormonální nerovnováhy
               (akné, pigmentové skvrny, vrásky) – www.biorganica.cz
12.30 – Potravinová intolerance a její vliv na zdraví a krásu
               Ing. Eva Kocurková www.potravinoveintolerance.cz
13.10 – Irisdiagnostika a její principy
13.30 – Česká aromaterapeutická společnost – www.aromaspol.cz
13.30 – PhDr. Hana Yasminka Šimčíková – jemná aromaterapie pomocí květinových vod/hydrolátů,
               jak vznikají, jak s nimi pracovat v aromaterapii, základní receptury a synergie květinových
               vod – www.Yasminka.cz
14.15 – Energy + Yasminka – využití zkušeností lektorek v rámci kosmetické a wellness péče o pokožku
               při řešení problematiky křečových žil, pigmentových skvrn, vitiliga, redukace jizev – Marie Bílková,
               Hana Yasminka Šimčíková – www.Energy.czwww.Yasminka.cz
15.00 – Celostní přístup v kosmetické péči a beauty řada Energy – www.energy.cz
15.45 – Éminence Organic Skinc Care – zdravá profesionální bio kosmetika – www.eminence.cz
16.15 – Vladimír Mazal: Ajurveda a masáže
 

ODBORNÝ PROGRAM – SALONEK S3

PÁTEK  15. 3. 2019
10.30 – Sparitual: Nové technologie a diagnostika nehtů ve SPA manikúře – www.sparitual.eu
12.30 – Phyris: Ampule a masážní techniky – www.phyris.cz

SOBOTA  16. 3. 2019
10.30 – 11.00
Petr Němec – N Medical
Vše, co ještě nevíte o Kyselině Hyaluronové a nenapadlo Vás se zeptat

11.00 – 11.30
PaeDr.Emilia Bury – Vlasová diagnostika – nový a rozvíjející se obor preventivní medicíny
Iveta Kochová – sportovní kouč, projekt "Zralá žena"

11.30 – 12.00
Simona Barbry – vnitřní krása, přitažlivá a sebevědomá žena v každém věku

13.30 – 14.00
Petr Němec – N Medical
Vše, co ještě nevíte o Kyselině Hyaluronové a nenapadlo Vás se zeptat

14.00 – 14.30
PaeDr.Emilia Bury – Vlasová diagnostika – nový a rozvíjející se obor preventivní medicíny
Iveta Kochová – sportovní kouč, projekt "Zralá žena"

14.30 – 15.00
Simona Barbry – vnitřní krása, přitažlivá a sebevědomá žena v každém věku
Každý blok tématických přednášek dává posluchačům prostor k diskuzi a dotazům.


SOUTĚŽNÍ PODIUM 2

PÁTEK  15. 3. 2019
09.00 – NAILPROCZECH 2019 – www.nailproczech.com

SOBOTA  16. 3. 2019
09.00 – NAILPROCZECH 2019 – www.nailproczech.com
 

SOUTĚŽNÍ PODIUM 3

PÁTEK  15. 3. 2019
10.00 – Designerská soutěž juniorů AR JUNIOR „Róba na červený koberec“ – www.sacr.eu

SOBOTA  16. 3. 2019
10.00 – Juniorský pohár v ÚČESOVÉ TVROBĚ – „Moulin Rouge“ – www.kalibrcup.cz
10.00 – Malování na tělo – BODY ART – www.kalibrcup.cz
11.25 – Juniorský pohár v MAKE-UPU – „Moulin Rouge“ – www.kalibrcup.cz

SOUTĚŽNÍ PODIUM 4

PÁTEK  15. 3. 2019
09.00 – Microblading

SOBOTA  16. 3. 2019
09.00 – Gold Lashes 2019 – Soutěž v prodlužování řas
10.00 – Juniorský NAIL ART
 

PODIUM PRO ÚČESOVOU TVORBU
Účesy SOU kadeřnické Praha 8 Karlín – pátek i sobota
 – www.souhair.cz

 

KOMPLETNÍ DOPROVODNÉ PROGRAMY SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE.
 

Změna programu vyhrazena.

 

 



 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje