Umělci obléknou modelky pouze do barev


 
Umělci obléknou modelky pouze do barev

Již 16. ročník s tématem Elementy, to je Mezinárodní mistrovství České republiky v malování na tělo BodyArt Czech 2019. Srdečně Vás zveme na atraktivní vzrušující podívanou, při které umělci obléknou téměř nahá těla modelů a modelek pouze do barev. V rámci veletrhu Interbeauty Prague se můžete kochat krásou umění malířů nejen z České a Slovenské republiky, ale z velké míry i ze zahraničí. Soutěž se bude konat po oba dva dny veletrhu, tedy 15. 3. 2019 v kategoriích SFX speciální efekty a Facepainting malování na obličej. Hlavní den, 16. 3. 2019, bude věnován malování na tělo Bodypainting v kategoriích Airbrush, Štětce a houbičky a také Start pro začínající vizážisty či nadšence do malování.

Vy, naši návštěvníci, také můžete rozhodnout hlasováním o svém favoritovi a přímo se tak podílet na výsledku této prestižní soutěže.

Nedílnou součástí celého mistrovství je pak prezentace na pódiu, velkolepá show, která je rovněž hodnocena odbornou porotou, ve které zasedne např. Micha Joos z Jamajky, vtipná youtuberka a blogerka Sejroška, umělci Lukáš Phoenix Bureš či mnohonásobná vítězka soutěží v malování na tělo Helena Burešová Skuhrovcová.

Pokud se ale nechcete pouze dívat, ale naopak jste umělci a máte chuť předvést, co umíte, zažít přátelskou, ale přesto soutěžní atmosféru, stále máte možnost přihlásit se přímo do soutěže profesionálů nebo začátečníků do 7. 3. 2019. Těšíme se na Vás všechny!

Více informací o soutěži na www.bodyartczech.cz. Garantem soutěže je Artheaven.cz a hlavním partnerem Cameleon professional face and bodypaint.

 

 

                        

                             
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje