INTERBEAUTY PRAGUE, WORLD OF BEAUTY & SPA


CharakteristikaMezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE se nově i na podzim koná v PVA EXPO PRAHA v Letňanech spolu s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA, který je zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Stěžejními vystavovatelskými kategoriemi veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE jsou nehtová modeláž, manikúra a pedikúra, kosmetika, péče o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo. Veletrh se koná dvakrát ročně a to na jaře a na podzim.

Jarní veletrhy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA se konaly 15. – 16. 3. 2019 a podzimní veletrhy INTERBEAUTY PRAGUE a WORLD OF BEAUTY & SPA se budou konat 27. – 28. 9. v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Jednotlivé obory jsou samozřejmě podpořeny i soutěžemi profesionálů. 

Na jarním veletrhu jsme pořádali mezinárodní soutěž v malování na tělo BodyArt Czech, semifinále a finále make-upové soutěže Mistrovství ČR v make-upu, soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP a Česko-Slovenskou soutěž holičů/barberů BarberBattle.

Na podzimním veletrhu se můžete již těšit na soutěž nehtového designu Czech NAIL CUP, Mistrovství v líčení České republiky s nominací na mezinárodní mistrovství Beauty Make-up Award 2020 na Beauty Düsseldorf MAKE-UP Mistrovství ČR, Celosvětové mistrovství v nail designu NailPro Czech, týmovou soutěž ve složení vizážista, kadeřník a nehtový designer TOP IMAGE LOOK a Mistrovství ČR profesionálních pedikérů Beauty Foot Cup Czech 2019.

Čekají Vás profesionální akce s vysoce kvalitní reklamní kampaní a velmi vysokou návštěvností.

 
 
 
 
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje